Warsztaty DSLO odbyły się we Wrocławiu

4 listopada 2016

Udało się! Pierwsze Warsztaty DSLO Pierwsze w historii warsztaty DSLO (klubowych asystentów ds. kibiców niepełnosprawnych) przeszły do historii. We Wrocławiu spotkali się przedstawiciele 9 klubów Ekstraklasy i I Ligi. Obecni byli również pracownicy PZPN i członkowie Federacji Kibiców Niepełnosprawnych. Żywe dyskusje, nowe pomysły i współna wymiana doświadczeń. Gdy dołożyć do tego przedstawiamy dobre praktyki związane z kibicami niepełnosprawnymi oraz źródła finansowania stowarzyszeń lub fundacji mamy pełen obraz tego, co działo się na warsztatach. Nie zabrakło wspólnego posiłku i „klubowych” żartów. Wierzymy, że każdy wyniósł ze spotkania nowe doświadczenia i wizję w jaki sposób można działać w swoim rejonie. Takie i kolejne spotkania pozwolą niewątpliwie na rozwój środowiska kibiców z niepełnosprawnościami. Dziękujemy wszystkim za przybycie, wspólną pracę i wierzymy, że wkrótce spotkamy się po raz kolejny.

Pełny protokół z warsztatów do pobrania tutaj: I warsztaty DSLO (klubowych asystentów ds. kibiców niepełnosprawnych).